התקשרו התקשרו ווצאפ שלחו הודעה
054-758-3791
דואר אלקטרוני טלפון
ספר בישלוליאדה
טלפון
הפעלות לילדים, אטרקציות לילדים, הפעלות לימי הולדת, שף לילדים, שף פרטי
שף ליום הולדת
שף פרטי לכל מסיבה
סדנאות בישול
מסיבות למבוגרים
מה מתבשל

אוכל ליום הולדת לילדים

 כאשר ישנה מסיבת יום הולדת, הילדים מצפים לבמבה, ביסלי וכל מיני דברים מתוקים. זה בסדר לתת לילדים ליהנות בימי הולדת, אך ההתניה שיש לילדים, שאין יום הולדת בלי ממתקים, קצת מטרידה ובשום פנים אסור לתת לממתקים ולחטיפים להיות האוכל העיקרי במסיבה. אז אולי לא נכין עבורם ארוחה וגאנית, אבל בכל זאת כדאי להכין קצת אוכל מעבר לחטיפים וממתקים.
 
יש הורים אשר אוהבים להכין את הדברים בעצמם, אחרים יעדיפו לקנות אוכל מוכן. אנו יודעים שמסיבת יום הולדת יכולה להיות כאב ראש לא קטן עבור ההורים ולכן לא נכביד עליכם. להלן כמה רעיונות לאוכל ליום הולדת לילדים. שמנו את הדגש על דברים פשוטים וקלים להכנה, חלקם מתאימים לאירוע חלבי וחלקם מתאימים לאירוע בשרי.

נקניקיות, המבורגרים וחטיפי עוף

נקניקיות, המבורגרים וחטיפי עוף הם דברים קלים להכנה והילדים מאוד אוהבים. אלו הם דברים שניתן לקנות בסופר. את הנקניקיות ניתן בלקות לבשל במים רותחים, המבורגרים וחטיפי עוך בתנור או בטיגון (עם עדיפות לתנור). עבור ההמבורגרים והנקניקיות צריך להכין לחמניות מתאימות. מומלץ להכין בצד את כל התופסות, כמו ירקות חתוכים ורטבים וכך כל ילד יכול לשים את מה שבא לו בלחמנייה. רוב הילדים יעדיפו את חטיפי העוף עם קטשופ, אך אפשר לשים בצד גם רבעי פיתה למי שירצה.

יום הולדת חלבי

תירס – תירס חם הוא יכול להיות חטיף מעולה, בריא וקל להכנה. ניתן לבשל בקלות קלחי תירס, לחתוך ל 3 ולהגיש עם מעט מלח. יכול להתאים בתור תוספת למסיבה חלבית או בשרית.
חטיפי פיצה – לטיפי פיצה יכולים להיות תמיד להיט. מי שאוהב להכין לבד יכול בקלות להכין 2-3 מגשי פיצה (תלוי במספר הילדים) ולחתוך אותם לריבועים קטנים. אפשר גם להזמין פיצה מפיצרייה ולבקש שיחתכו עבורכם. אם מדובר באירוע בשרי ניתן להכין פיצה עם טונה וללא גבינה.

יום הולדת עם שף

אפשרות אחרת היא להפוך את האוכל למרכז האירוע. כלומר מסיבת יום הולדת עם שף בה הכנת האוכל היא האטרקציה המרכזית של האירוע. כך אתם זוכים גם באטרקציה מרכזית, המלווה בפעילויות נלוות כמו משחקים וקסמים (גם את זה השף עושה!) וגם באוכל טעים לאירוע.
התקשרצור קשר