התקשרו התקשרו ווצאפ שלחו הודעה
054-758-3791
דואר אלקטרוני טלפון
ספר בישלוליאדה
טלפון
הפעלות לילדים, אטרקציות לילדים, הפעלות לימי הולדת, שף לילדים, שף פרטי
שף ליום הולדת
שף פרטי לכל מסיבה
סדנאות בישול
מסיבות למבוגרים
מה מתבשל

מפעיל ליום הולדת

אחד הימים השמחים והחשובים ביותר בחייו של הילד הוא יום ההולדת שלו. ומי מאתנו לא רוצה שיהיה לילד שלו את יום ההולדת השמח ביותר, אירוע שיעבור בלי תקלות, והילד יזכור למשך זמן רב. בדיוק בשביל זה אפשר להזמין מפעיל ליום ההולדת, שדואג לרעיון, לציוד, להפעלת הילדים ולהפקה כולה.
 
השף אלדו הוא מפעיל לימי הולדת המספק אטרקציות בישול מדהימות לילדים בכל הגילאים.

הנה כמה רעיונות למפעיל ליום הולדת:

ליצן או קוסם – האופציה הראשונה היא להזמין ליצן/קוסם לחגיגת יום ההולדת הגדולה. במקרה הזה, מומלץ להיעזר בהמלצות מאנשים אחרים, לבדוק האם המפעיל מביא אתו את כל הציוד שלו, או שמא אתם צריכים לדאוג לחלק מהדברים. לאחר שבדקתם, החלטתם והזמנתם, דעו שליצן/קוסם הוא אחד מהבדרנים המועדפים ליום ההולדת של הילד שלכם וזאת משום שהוא יבדר את הילדים, יצחיק אותם, יעניק להם פרסים וידאג שכולם יחזרו הביתה מחויכים ועם הרבה זיכרונות טובים.
 
יצירה – האופציה השנייה היא יום הולדת שנסוב סביב רעיון היצירה, ופה האופציות הן בלתי נגמרות. אפשר לצייר דברים ביחד, לפסל בחמר ובפלסטלינה, אפשר ליצור אלבום תמונות יפהפה, בנות יאהבו ליצור לעצמם תכשיטים תוצרת ידיהן, בנים יאהבו משחקי הרכבה של כלי רכב, בניינים או חיילים עם כלי נשק מורכבים. במקרה כזה חשוב להתאים את הפעילות לטעמם של הילדים.
 
הישרדות / המרוץ למיליון – אם הילד שלכם והחברים שלו קצת יותר גדולים, אפשר לקחת אותם למפעיל שיכניס אותם לעולם המופלא של הרפתקאות, עם משימות בסטייל הישרדות והמרוץ למיליון, מה שיאפשר לילדים לעבוד ביחד על מנת לפתור את החידות השונות, לצד זה הם יעשו פעילות גופנית והחוויה החד פעמית הזו תותיר בהם זיכרונות כיפים למשך זמן ארוך במיוחד.
 
מוסיקה – אם הילד שלכם מוסיקלי, אפשר לערוך לו מסיבת יום הולדת עם מוזיקה וריקודים. אפשר להזמין מפעיל שיביא אתו קריוקי לאחר הצהרים של שירים, מוסיקה וכיף. אפשר להזמין זמר ולהקה שיבצעו מופע מוזיקלי עבור הילדים שלכם.
חיות – אם אתם אוהבים חיות, אין כמו יום הולדת שכולל את היצורים המתוקים הללו. אפשר ללמוד על החיות, להיפגש איתן, ללטף אותן, להאכיל אותן, להצטלם איתן, ולהעביר כמה שעות מתוקות עם החברים ולצד החיות. והשאלה הגדולה היא: איזו חיות אתם הכי אוהבים?
 
בישול עם שף פרטי – האופציה הכי נחשקת היא להזמין מפעיל ליום הולדת בצורת שף פרטי שיעביר לילדים שלכם סדנת בישול חווייתית. במקרה כזה, חתן יום ההולדת והחברים שלו הופכים להיות שפים ליום אחד, והם יכולים ללמוד לבשל מאכלים שונים ומגוונים, לדוגמה: ספגטי ונקניקיות, הכנת לחמים טריים, סדנאות קינוחים ושוקולד ועוד. היתרון בסדנה כזו הוא הליווי הצמוד שהילדים מקבלים מהמפעיל המקצועי בכל שלב בהפעלה, העובדה שכולם מתנסים בהכנת אוכל טעים, הטעימות הנפלאות, החוויות שהילדים יכולים לקחת איתם הביתה. דעו שחלק מהמפעילים מחלקים לילדים סינרים, מדליות, תעודות ושלל דברים טעימים.
התקשרצור קשר