התקשרו התקשרו ווצאפ שלחו הודעה
054-758-3791
דואר אלקטרוני טלפון
ספר בישלוליאדה
טלפון
הפעלות לילדים, אטרקציות לילדים, הפעלות לימי הולדת, שף לילדים, שף פרטי
שף ליום הולדת
שף פרטי לכל מסיבה
סדנאות בישול
מסיבות למבוגרים
מה מתבשל

סדנת אפייה לילדים

בשנים האחרונות אי אפשר לפתוח טלוויזיה בלי לראות תוכנית אפייה או בישול. בעקבות כך, ילדים רבים החלו לגלות עניין רב בנעשה במטבח והם מבקשים להיות מעורבים יתר על המידה.
אם אתם מחפשים זמן איכות להעביר עם הילדים , הרי תוכלו לרשום אותם לסדנה מיוחדת- סדנת אפייה לילדים . סדנאות לילדים הינן סדנאות מיוחדות בהן הילדים מעורבים בהכנת מאכלים שונים. אין ספק כי בשנים האחרונות ניתן לראות את העלייה בתחום סדנאות הבישול גם לילדים
 
מי מעביר את הסדנאות
את הסדנאות מעביר שף לילדים אשר רכש השכלה רחבה בתחום ויש ביכולתו לעבוד עם קהל הילדים וללמד אותם לא מעט טכניקות בישול. שף מקצועי ידע להעסיק את הילדים וללמוד להם ליהנות מהשהייה במטבח, גם אם הם לא לגמרי מקצועיים ולאפשר להם לראות צדדים אחרים של המטבח . 
 כאשר הסדנאות מועברות על ידי שפים מקצועיים ההורים יכולים להיות בטוחים כי הילדים יצאו עם כלים מקצועיים אשר ישמשו אותם בעתיד- כמו למשל הצורך בניקיון לאחר סיום הבישולים. ישנן סדנאות אשר מחלקים בהם כובעים וסינרים עליהם רקומים שמות הילדים על מנת להכניס אותם לעולם האפייה.
 
היתרונות של סדנאות אפייה  לילדים
כהורים אנו מעוניינים ללמד את הילדים שלנו דברים חדשים ולאפשר להם להתפתח ולכן סדנאות בישול לילדים יאפשרו להם להתנסות במגוון מאכלים וגם מדובר בסדנאות התורמות להתפתחות של הילדים מבחינת מוטוריקה וכן למידה מדעית- הילדים לומדים מה גורם לשמרים לתסוס ומדוע חשוב להשוות טמפרטורות. נוסף על כך, הילדים לומדים פיתוח הבנת הנקרא והנשמע תוך עבודה עם השף.
 
פיתוח עבודת צוות
אי אפשר להתכחש לעובדה כי במסגרת השהייה במטבח הילדים לומדים עבודת צוות מהי כאשר הם זוכים לעבוד עם ילדים נוספים ולהיות שותפים להכנת מתכונים שונים. במסגרת עבודת הצוות הילדים לומדים לפתח את הדמיון שלהם וללמוד מה אפשר לעשות כאשר חסר מרכיב מסוים.
 
מוזמנים להגיע לפגישה עם השפים
בשל העובדה כי מדובר בפעילות הצוברת פופולריות רבה ניתן למצוא כיום מגוון סדנאות אפייה ולכן חשוב מאד לבחור את הסדנה המתאימה ביותר. על מנת לבחור את הסדנה המתאימה ביותר חשוב להגיע לפגישה מקדימה עם השפים על מנת להתרשם מההיצע. ככל שתגיעו לפגישה במגוון רחב של מקומות , כך תבחרו את הסדנה המקצועית ביותר.
טרם הפגישה, אל תהססו לבצע תחקיר מקיף על הסדנה ועל השף המעביר את הסדנה- בדקו את הרזומה שלו, האם רכש את ההשכלה במקום מוכר והיכן מקום העבודה הנוכחי שלו וכן התייעצו עם הורים נוספים. היוועצות עם הורים נוספים תסייע לכם לבחור את הסדנה הטובה ביותר וכך תרגישו כי בחרתם את הסדנה בה יוענקו כלים משמעותיים לילדים שלכם אשר יאפשרו להם להתיידד עם המטבח ולגלות תחום מעניין.
התקשרצור קשר