התקשרו התקשרו ווצאפ שלחו הודעה
054-758-3791
דואר אלקטרוני טלפון
ספר בישלוליאדה
טלפון
הפעלות לילדים, אטרקציות לילדים, הפעלות לימי הולדת, שף לילדים, שף פרטי
שף ליום הולדת
שף פרטי לכל מסיבה
סדנאות בישול
מסיבות למבוגרים
מה מתבשל

אטרקציות מומלצות לילדים בימי הולדת

 עד לפני שנים לא רבות, כשהיינו רוצים לארגן מסיבת יום הולדת לילדים שלנו, לא היינו צריכים לחפש יותר מדי רחוק. כמעט כל דבר היה בגדר אטרקציה. אז היינו מארגנים אירוע בפארק או בגינה הציבורית מתחת לבית, היינו מארגנים מסיבה בסניף של רשת מזון שמתאימה לילדים או לחילופין היינו לוקחים אותם לטיול במקום מסוים.
עם השנים זה השתנה מן הסתם. הילדים מצפים היום ליהנות מאטרקציות שונות, אנחנו יכולים ליהנות ממבחר גדול יותר של רעיונות מאשר בעבר, וגם אנחנו מעדיפים לארגן לילדים שלנו ימי הולדת במקומות מיוחדים ומרשימים, כך הם וחבריהם ייהנו ויזכרו את האירוע לטובה.
לשמחתנו, כאמור, יש לא מעט מקומות בהם אפשר לארגן ימי הולדת לילדים. דוגמא אחת לכך, זה אחד המקומות הפופולאריים ביותר כיום למסיבות יום הולדת, הוא חדר בריחה טוב בתל אביב או בכל מקום אחר בארץ. חדר בריחה כידוע, זה מקום שלוקח את העולם של משחקי מחשב או משחקי שולחן אל המציאות.
הרעיון הוא מאוד פשוט, בתוך החדר ניתנים רמזים לפתרון תעלומה מסוימת, בין אם זה פשע מסוים או כל דבר אחר, והילדים אמורים לפתור את התעלומה תוך שעה. צריך לומר, לא מדובר בתעלומות פשוטות ואומנם אנחנו מדברים כאן על אטרקציות מומלצות לילדים, אך האמת היא שגם מבוגרים רבים נוהגים להגיע אל חדרי בריחה ולשחק שם.

אילו אטרקציות נוספות אנחנו יכולים ליהנות מהן?

מלבד אטרקציה בדמות חדרי בריחה, הרי שאנחנו יכולים למצוא עוד מגוון רעיונות לימי הולדת של ילדים.
הדוגמא הקלאסית היא כמובן באולינג. בישראל יש מספר מקומות בהם אפשר לשחק באולינג כמו בסרטים, בדרך כלל המקום כולל גם מסעדה וכן משחקי שולחן נוספים, וכך אפשר לארגן תחרויות ידידותיות בין הילדים. זה בהחלט יכול למלא ערב שלם.
דוגמא אחרת לאטרקציה שהרבה ילדים ישמחו ליהנות ממנה, סרט באולם VIP של אחד ממתחמי בתי הקולנוע הגדולים. זה יכול להיות סרט של גיבורי על או סרט אחר, עם כל מה שנכלל במסגרתו.
עוד דוגמא לאטרקציה שיכולה להתאים לילדים מגיל מסוים, בדרך כלל מגיל 13 ומעלה, משחקי מלחמה. ישנם מתחמים שונים בהם ילדים מקבלים רובי לייזר או רובי צבע, מתחלקים לשני קבוצות ונלחמים אחד בשני, בצורה ידידותית כמובן. למרות שזה נשמע לכאורה אלים, יש במשחקים האלה הרבה חן, מאחר והם דורשים עבודת צוות וגם דורשים מאמץ גופני מסוים מהילדים.
צריך לומר, אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של אטרקציות לילדים, אך בשביל ליהנות מהן צריך למצוא כאלה שיכולים להתאים לילדים מבחינת גיל, מבחינת מיקום וכן לבחון כמובן כמה ילדים יכולים להשתתף בחוויה וכמה זמן היא נמשכת. ככל שנדע להתאים יותר את הפרטים, כך גדל הסיכוי שהנאתם תהיה גדולה. 
התקשרצור קשר