התקשרו התקשרו ווצאפ שלחו הודעה
054-758-3791
דואר אלקטרוני טלפון
ספר בישלוליאדה
טלפון
הפעלות לילדים, אטרקציות לילדים, הפעלות לימי הולדת, שף לילדים, שף פרטי
שף ליום הולדת
שף פרטי לכל מסיבה
סדנאות בישול
מסיבות למבוגרים
מה מתבשל

תכנון יום הולדת לילדים – כך תעשו זאת נכון!

לא משנה בן כמה האדם שחוגג את יום ההולדת, אין ספק שתכנון יום ההולדת יכולה להיות משימה לא פשוטה. לא רק שיש הרבה דברים שצריך לארגן אלא שיש את החשש שמא זה לא יהיה מלהיב כמו שרציתם או שיהיו פאשלות. אבל אם מתכננים נכון אפשר לארגן מסיבת יום הולדת נפלאה. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לארגן מסיבת יום הולדת לילד שלכם 

בדקו מהו התקציב שלכם 

במידה וכבר ערכתם בעבר מסיבות ימי הולדת לילדים, אתם כנראה יודעים מהו התקציב שלכם. יכול להיות שתוכלו לחרוג ממנו השנה לאחר שלמדתם משנה שעברה ויכול להיות שתוכלו להפחית ממה שעשיתם פעם שעברה כי זה באמת היה יותר מדי, החלטה שלכם. במידה ואתם לא יודעים, נסו להתייעץ עם הורים אחרים. מומלץ להתייעץ עם כמה הורים כי מסיבות שונות בעלות תקציב שונה ותוכלו לקבל מידע מדויק יותר כשתשאלו יותר. 

בחרו מקום 

ישנן כמה אופציות במקרים כאלו. 
  • בבית 
  • בגינה \ בחצר 
  • במקום מסודר לימי הולדת 
כשבוחרים מקום מסודר לימי הולדת אפשר לחשוב שמדובר בהוצאה כספית גדולה יותר, אך קחו בחשבון שאם אתם עושים את האירוע בבית או בגינה אתם אמנם תחסכו כסף אך לא מדובר בשחור או לבן. מקומות שעורכים בהם אירועים לימי הולדת כבר מעוצבים ומכילים משחקים ואטרקציות מעניינות בעוד שבאולמות מוכנים יש את כל הדברים האלו.  

כמה ילדים אתם מזמינים? 

בהתאם לכמות הילדים תוכלו לדעת אם האופציה לערוך את האירוע בבית \ בגינה או במקום אחר. כמות של 10-20 ילדים יכולה להיות מתאימים לבתים בינוניים, אך אם מדובר בכמות גדולה של ילדים צריך להיערך בהתאם כדי שלא יהיה צפוף ותהיה חוויה טובה. 

נושא למסיבה 

הדרך הטובה ביותר להפוך את מסיבת יום ההולדת שלכם למיוחדת היא באמצעות נושא למסיבה. בדרך כלל יש טרנדים שבאים והולכים לפי סדרת טלוויזיה עכשווית או משהו ששומעים עליו הרבה. באמצעות הנושא תוכלו לדעת איך לארגן המסיבה שלכם, איך לעצב אותה, איך לבחור את המתנות ליום הולדת ועוד... למעשה, הנושא יכול להיות כל דבר, אפילו צבע או מאכל. בכלל, תחום האוכל הוא תחום מעולה להפוך אותו למסיבה כי בסופו של יום, כמעט כולנו הולכים למסיבות בשביל האוכל. 

מפעיל למסיבה  

אתם יכולים לערוך בעצמכם את ההפעלה ליום ההולדת אך קחו בחשבון שזה לא פשוט כמו שזה נראה. צריך לבדר את הילדים במשך כל המסיבה ולדאוג לכך שכולם יהיו מרוצים. צריך גם שההפעלות יהיו מקוריות ויפות. מומלץ להביא מפעיל למסיבה, במיוחד מפעיל מיוחד במינו שיהפוך את המסיבה לבלתי נשכחת. אמנם אני משוחד, אך אני אמליץ על הזמנת שף פרטי שיפעיל את הילדים בפעילות יצירה-אוכל, יעשה פעילויות ותחרויות, ילמד את הילדים על הבישול ובנוסף לכך יביא איתו ציוד של מסיבות כמו ציוד הגברה ומכונת בועות. מדובר פה בחיסכון אדיר כי לא רק שאתם מקבלים הפעלה מושקעת, אלא אתם גם חוסכים כסף על אוכל וציוד. 

סיום המסיבה 

ארגון המסיבה צריך לכלול בתוכו גם ארגון של הסוף. צריך לדעת לבחור את הרגע הנכון לסיים בו את יום ההולדת. מומלץ לקנות מתנות יום הולדת שאותן תחלקו לילדים בסוף האירוע והן יהיו למעשה לא רק מתנה נפלאה, אלא גם מזכרת אישית מיום ההולדת שתנצור לילדים ולהורים את הזיכרון של החוויה הנהדרת ממסיבת יום ההולדת שארגנתם. שימו לב, חשוב לזכור לקנות מתנות בכמות מספקת כדי שלא יהיו ילדים שיוותרו ללא מתנה. 
 
לגבי שעת סיום ההולדת, חשוב לזכור שמדובר בילדים וצריך לסיים בשעה מוקדמת יחסית. בהתאם לגיל של הילדים זה יכול להיות שעה 7 בערב או 8 וחצי בלחץ. צריך לקחת בחשבון שהילדים צריכים לחזור הביתה וההורים צריכים לאסוף אותם וגם לקחת בחשבון שאם ערכתם את המסיבה בבית צריך גם לנקות את המקום ואתם לא רוצים שזה יימשך זמן רב.  
שיהיה הרבה בהצלחה 
התקשרצור קשר