התקשרו התקשרו ווצאפ שלחו הודעה
054-758-3791
דואר אלקטרוני טלפון
ספר בישלוליאדה
טלפון
הפעלות לילדים, אטרקציות לילדים, הפעלות לימי הולדת, שף לילדים, שף פרטי
שף ליום הולדת
שף פרטי לכל מסיבה
סדנאות בישול
מסיבות למבוגרים
מה מתבשל

4 עצות שימושיות לארגון יום הולדת בבית

כשמארגנים יום הולדת לילדים בבית צריך לחשוב על הכל. דבר האחרון שאתם רוצים לראות במסיבה זה שחסר משהו או שלא התכוננתם כראוי. הנה כמה טיפים שיכולים לשמש אתכם ולעזור לכם לתכנן נכון את מסיבת יום ההולדת. הטיפים הבאים הם טיפים מכווינים שיכולים להתאים לכל מסיבת יום הולדת, לא חשוב מין הילד או גיל.

הטיפים

השתמשו בחומרים איכותיים ויפים - כשמדובר על ילדים לא חוסכים. חשוב שכל המוצרים יהיו איכותיים וטובים. כשקונים כלים חד פעמיים רצוי לקנות חומרים איכותיים שלא ישברו או יתעקמו בשמש וגם כדאי שיהיו יפים בצבעים מתאימים. כשבוחרים מוצרי אפייה צריך לקחת בחשבון שמכינים לכמות גדולה ולכן צריך לבחור חומרים איכותיים שגם ייראו טוב בסוף העבודה איתם. אתם לא רוצים להגיש מאפינס ולראות שכל התבניות התקלפו או נקרעו לאחר ההתנפחות של המאפינס.
 
תכננו הכל מראש - חשוב להיות מוכנים כמה ימים לפני מסיבת יום ההולדת. להכין רשימה של דברים שצריך לקנות, לבדוק את כמות הילדים של הילדים (ונרחיב על כך בפסקה הבאה) לתכנן פעילויות ומשחקים שרוצים, להכין רשימת שירים שרוצים להשמיע ולדאוג שיש לכם תכנית לכל רגע ולכל תרחיש עד סוף המסיבה.
 
דאגו שלא יחסר כלום לאף ילד - בניגוד למסיבות יום הולדת של מבוגרים, חשוב יותר להקפיד שכל הילדים יצאו מרוצים באופן אישי. אם אתם מתכננים לחלק מתנות קטנות חשוב שיהיה מספיק לכולם, גם בנוגע לקינוחים צריך לשים דגש שיהיה מספיק. בנוסף לכך, כשעורכים תחרויות ומשחקים שונים חשוב שכל הילדים ישתתפו ולא יהיו 'מנצחים' בצורה כזאת שהמפסידים לא יקבלו כלום וירגישו רע עם עצמם. זו מסיבת יום הולדת וחשוב שכולם יצאו שמחים. עם זאת, כדאי לשים דגש לילד יום ההולדת שירגיש ליום אחד שהוא מקבל יחס מיוחד.
 
בחרו נושא ליום ההולדת - הדרך הכי קלה לדאוג שיום ההולדת שלכם מעניין הוא לבחור נושא מיוחד בו תתמקדו ביום ההולדת. נושא המסיבה יכול להיות כל דבר החל מאוכל (תחום בו השף אלדו מתמחה), כדורגל, תכנית טלוויזיה או גיבורי על. לעתים טרנדים באים והולכים ולכן חשוב לבחור משהו שהילד שלכם אוהב ושהילדים האחרים גם יהנו. נושא יום ההולדת יילקח בחשבון בתכנון העיצוב ותפאורת המסיבה, המתנות, המשחקים ואפילו אם אתם רוצים להשקיע - עיצוב האוכל.

בחירת מפעיל

בנוסף לכך, כשמתכננים יום הולדת לילדים אפשר להיעזר באיש מקצוע, או יותר נכון מפעיל. מפעילים שונים מספקים חוויות שונות למסיבת יום הולדת. המפעילים מספקים את הציוד, את המשחקים והפעילויות וגם מקנים חוויה מיוחדת בנושא המתאים ליום ההולדת.
 
אם תארגנו מסיבת יום הולדת עם תכנון נכון, אתם יכולים להיות בטוחים שהילד שלכם יצא מרוצה וכך גם חבריו. יותר מכך, תופתעו לגלות שעם תכנון נכון, גם ההורים שמצטרפים יוכלו ליהנות.
התקשרצור קשר