התקשרו התקשרו ווצאפ שלחו הודעה
054-758-3791
דואר אלקטרוני טלפון
ספר בישלוליאדה
טלפון
הפעלות לילדים, אטרקציות לילדים, הפעלות לימי הולדת, שף לילדים, שף פרטי
שף ליום הולדת
שף פרטי לכל מסיבה
סדנאות בישול
מסיבות למבוגרים
מה מתבשל

פעילות לשבועות לילדים | פעילות אוכל חלבית לשבועות

כולם יודעים שאלדו שף מבצע הפעלות מעולות לילדים, הפעילויות הפופולריות שלו לימי הולדת והאטרקציה המיוחדת 'בישלוליאדה' צברו שם ברחבי הארץ. עם זאת, אלדו שף מעביר פעילויות מיוחדות לימים מיוחדים. יום אחד כזה הוא חג השבועות ההולך ובא. חג השבועות הוא חג מאוד מיוחד שבו חוגגים את מתן תורה, אבל כולנו אוהבים ומכירים את חג שבועות בגלל הארוחות החלביות המפוארות.
 
עם זאת, גם לפני שמגיע חג השבועות, בבתי הספר ובגני הילדים מתחילים להתכונן ולהנחיל לילדים שיעורים וסדנאות חשובות לקראת חג השבועות ואחד הרעיונות היפים שאפשר לעשות הוא להביא שף לילדים שיעביר להם סדנה מיוחדת שכולה חלבי. הסדנה תהיה חינוכית ומחכימה וגם טעימה ומהנה לא פחות.
 
השף אלדו יגיע אליכם, לבית הפרטי שלכם או לבית הספר \ הגן בו אתם אחראיים על ההפעלות ויעביר לכם את הפעילות לפי בקשתכם.
 
הפעלה לשבועות

מסיבה \ סדנה חלבית לשבועות

השף אלדו יערוך מסיבה לילדים שהנושא שלה יהיה האוכל החלבי. הילדים ילמדו ויכינו מאכלים חלביים, ייקשטו קינוחים, יהנו במיוחד ממפלי שוקולד מרשימים ויטעמו מכל הבא ליד. העבודה המשותפת בסדנה תחזק את הקשר בין הילדים ותלמד אותם כבר מגיל צעיר את נפלאות האפייה החלבית. הם יחכימו בפעילות מסוג זה בדיוק כמו שהם מחכימים מפעילויות יצירה שונות, רק כשהפעם הם יוכלו לאכול את היצירות שלהם. הפעילוית השונות מתאימות לכל הגילאים. לכל גיל תהיה פעילות ייחודית בהתאם.

התפריט החלבי

אחת הפעילויות האהובות על הילדים מאת אלדו שף היא הפעילות החלבית שנערכת במסיבות ימי הולדת וסדנאות שונות. בסדנאות אלו הילדים ילמדו להכין פוקצ'ות איטלקיות ברוטב עגבניות, יכינו פסטה ברוטב שמנת, יכינו עוגות ויקשטו אותן בשלל צורות וצבעים ואפילו ייהנו מכמה פירות. 

לא רק אוכל, אלא ממש מסיבה וחוויה נפלאה

בפעילויות שבועות השף אלדו ידאג להביא ציוד נוסף שיהפוך את החוויה למושלמת עוד יותר. מכונת בועות, תאורה, מכונות עשן, משחקים, שירים והפעלות שונות יגרמו לילדים לחוות חוויה בלתי נשכחת.
 
נשמע טעים? צרו איתי קשר! 
טלפון
 
שהיה לכם חג שבועות שמח וטעים! 
התקשרצור קשר
 
גלריית תמונות