התקשרו התקשרו ווצאפ שלחו הודעה
054-758-3791
דואר אלקטרוני טלפון
ספר בישלוליאדה
טלפון
הפעלות לילדים, אטרקציות לילדים, הפעלות לימי הולדת, שף לילדים, שף פרטי
שף ליום הולדת
שף פרטי לכל מסיבה
סדנאות בישול
מסיבות למבוגרים
מה מתבשל

כללי עשו ואל תעשו בחגיגות יום ההולדת לילדים שלכם

אם אתם הורים, וילדכם עברו את גיל שנה או שנתיים, כנראה שגם אתם שוברים את הראש בכל שנה מחדש מה לעשות להם ליום הולדת. אין ספק שהיום סף הדרישות גבוה ולכן גם היצירתיות צריכה להיות בשיאה. למרות זאת, לא כל רעיון שעולה בראשכם כדאי לבצע. במיוחד להורים התוהים, הכנו רשימת עשה ואל תעשה קטנה אך חשובה בכל מה שקשור לימי הולדת לילדים.

כללי אל תעשה

1. לנסות לנהל את היום הולדת בעצמכם
 נכון, להביא מפעיל או מפעילה ליום הולדת עולה הרבה כסף... ונכון שאתם חושבים לעצמכם מה הם כבר עושים, חוץ מלשים קצת מוזיקה ולתזז את הילדים מפה לשם? ובכן, ברגע שתנסו פעם אחת לנהל את זה בעצמכם תבינו למה לא כדאי לחזור על הטעות הזו שוב. למפעילים יש הרבה ניסיון עם ילדים, יש להם הרבה משחקים מוכנים מראש וכשרון לגרום לכל הילדים ללכת אחריהם ולהקשיב לכם. בתור הורים, תראו שזה הרבה יותר קשה לגרום לקסם הזה לקרות....לכן, אם אתם לא רוצים למצוא את עצמכם במשך שעתיים צועקים על כל ילד בנפרד שיבוא להשתתף במשחק ויזהר מהשפה של הגינה, כדאי לפנות למפעיל מבעוד מועד.
 
2.  לתת לילדים לבשל משהו מ-א- ועד ת
כל אתר אינטרנט בערך שתחפשו בו רעיונות לחגיגות יום הולדת, כנראה יציע את הרעיון של לעשות סדנת בישול כרעיון מוביל לאירוע היום הולדת. הכל טוב ויפה אבל... זכרו שילדים עדיין לא יודעים לחתוך, לא יודעים לשבור ביצים וגם לא ממש יודעים להקפיד על כמויות...לכן, החלטתם לתת להם להכין פיצה למשל? דאגו מראש להכין את הבצק, לחתוך את כל התוספות ולפתוח את כל הקופסאות לקעריות חד פעמיות שקל לקחת מהן. אל תשכחו סינרים (כי מדובר במטלה מלוכלכת למדי..) וגם כובעי שף כדי להכניס את הילדים לאווירה וכמובן מערוכים קטנים וקמח כדי לרדד את הבצק.
כמו כן, ביום הולדת לילדים שלכם, זה ממש לא המקום לנסות מאכלים ומתכונים יוצאי דופן ומיוחדים גם אם הם נראים מדהים בתמונות. הדבר האחרון שתרצו זה שהילדים יאכלו ממאפה ידיהם ויתאכזבו.

כללי עשה

3. אל תשברו את הראש, העזרו בהורים אחרים
 נכון שאתם רוצים שהאירוע של הילדים יהיה הכי מוצלח והכי מקורי, אבל בכל זאת לפעמים לבקש קצת עזרה זה לא מזיק. החל מלארגן יום הולדת עם ילד נוסף ועם ההורים שלו שיכולים לעזור בארגון וברעיונות, וכלה בלהעזר בהורים אחרים כדי לקבל עצות איפה לקנות את הציוד החד פעמי הזול ביותר ואצל מי ניתן לעשות מזכרת זולה ויפה שאפשר לתת לילדים בתום האירוע לקחת איתם הביתה. קצת התייעצות ותגלו פניני חוכמה.
 
4. לתת לילדים אוכל מזין מעבר לממתקים
מאוד נהוג לתת בעת ימי הולדת אוכל וכמובן גם צלחות כיבוד. רוב ההורים שמים ממתקים ומחלקים בעת הפסקת האוכל המרכזית נקניקיות או פיצה. חישוב פשוט של הורים אחראיים על כל יום הולדת שהילד שלהם פוקד מראה שהילד יצרוך לא מעט ממתקים לאורך הדרך בכל ימי ההולדת האלו, ולכן זה ממש לא רעיון רע לשים גם קצת נשנושים בריאים לצד הממתקים כאשר המאכלים הבריאים יתפסו את יתרת השולחן והממתקים יהיו יותר בצנעה. גזרים חתוכים, שיפודים המשלבים פירות שונים, קערת עגבניות שרי בצבעים שונים וסוגים שונים ועוד יעשו את העבודה בנשנושים דלי קלוריות ומומלצים הרבה יותר מבחינה תזונתית. את הנקניקיות אפשר ומומלץ להחליף לפיצה ואם אתם רוצים להדר אף יותר, אפשר לוותר על שני אלו ולהכין כמות גדולה של פסטה מחיטה מלאה עם רוטב עגבניות ולשים בצד גבינה מגוררת. מנסיון שלנו, אין ילד שיגיד לא למקרונים.... :)
התקשרצור קשר